Béžová zahradní židle Kave Home Isabellini – recenze a popis produktu


Design a materiál

Židle Kave Home Isabellini na první pohled zaujme svým decentním a minimalistickým provedením. Dominantou celého designu je nepochybně svislé žebrování, které dodává židli na originalitě a také vzdušnost, kterou oceníte především v teplejším období. Béžová barva v kombinaci s matným povrchem vytváří příjemnou a přirozenou atmosféru, která se hodí téměř do každé zahrady.

Recyklovaný plast, který je odolný proti UV záření, zaručuje odolnost a bezproblémové využití ve venkovním prostředí, stejně jako snadnou údržbu.

Komfort při používání

Díky ergonomickému tvarování se na tuto židli pohodlně posadíte a můžete si na ní užít příjemný čas venku s rodinou nebo přáteli. Židle Kave Home Isabellini se hodí do zahrady, na terasu, na balkon nebo do přístřešku. Můžete ji také umístit k bazénu nebo k jezeru, zkrátka kamkoliv, kde se chcete uvolnit v příjemném prostředí. Židle má nízkou hmotnost, což umožňuje snadné přemísťování z místa na místo.

Údržba a čištění

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Pokud budete dodržovat tuto jednoduchou údržbu, vámi zakoupená béžová zahradní židle Kave Home Isabellini vám poskytne spolehlivé a pohodlné místko pro odpočinek a relaxaci na mnoho let.

Odkaz na produkt

Pokud vás zaujala béžová plastová zahradní židle Kave Home Isabellini, naleznete ji na webových stránkách společnosti Codina v sekci zahradní židle. Určitě se k ní zamilujete na první pohled a bude sloužit jako praktický a stylový doplněk vaší zahrady.

Béžová zahradní židle Kave Home Isabellini