Bílé a hnědé látkové zahradní lehátko Nardi Atlantico: pohodlí a styl pro váš zahradní relax


Stabilní konstrukce a maximální komfort

Chtěli byste si dopřát ničím nerušený odpočinek u bazénu či na zahradě? Se zahradním lehátkem Atlantico to není žádný problém. Lehátko vám díky stabilní konstrukci z polypropylenového sklolaminátu a příjemnému sedáku dopřeje maximální komfort a relax, jaký si zasloužíte.

Polohování podle vašich představ

Lehátko je možné polohovat v několika polohách, díky kterým si lehátko nastavíte přesně podle vašich představ a požadavků. To znamená, že si můžete přizpůsobit svou pozici, abyste si mohli užívat slunce nebo si přečíst oblíbenou knihu.

Odolnost proti slunci a vodě

Lehátko je díky UV ochraně a syntetické potahové látce odolné vůči slunci a vodě. To znamená, že se nemusíte bát, že by se vám lehátko po několika použitích začalo rozpadat nebo ztrácet na barvě.

Vhodné do komerčních prostor

Lehátko se díky zátěžové certifikaci CATAS hodí také do komerčních prostor hotelových exteriérů. To znamená, že si můžete dopřát kvalitní a pohodlné lehátko v hotelových a komerčních koupalištích, zahradách a dalších místech.

Vyberte si z několika atraktivních provedení

Dopřejte si ten pravý odpočinek a vyberte si hned z několika atraktivních provedení lehátek Atlantico. Nabízíme vám bohatý výběr barev a designů, takže si můžete vybrat takové lehátko, které nejen že vám bude velmi pohodlné, ale bude také dobře vypadat a bude se hodit k vašemu venkovnímu nábytku.

Lákavá fotka lehátka Nardi Atlantico

Závěr: Získáte kvalitu a styl

Zahradní lehátko Nardi Atlantico přináší kvalitu a styl do vaší zahrady nebo koupaliště. Bez ohledu na to, zda chcete skládací lehátko pro jednoduchost a přenositelnost nebo luxusní lehátko pro pohodlí a stylový vzhled, nabídka společnosti Isolund vám definivně usnadní výběr. Pokud chcete něco skutečně kvalitního a odolného, rozhodně zvažte zakoupení zahradního lehátka Nardi Atlantico.

Klikněte zde pro více informací o zahradním lehátku Nardi Atlantico.