Černé kovové závěsné světlo Somcasa Rosell 30 cm – recenze a specifikace


Design a styl

Jedinečné světlo Somcasa Rosell zaujme na první pohled. Moderní kovové tvarované stínidlo v industriálním stylu má vzdušný a jednoduchý design, který se skvěle hodí do různých typů interiérů. Jeho černá barva s matným povrchem vytváří určitou eleganci a klid v prostoru. Stínidlo má průměr 30 cm, což je ideální velikost pro závěsné světlo v obývacím pokoji, kuchyni nebo jídelně.

Barevný prvek

Jemný a nepřehlédnutelný detail je měděná závěsná část, která dodává světlu barevný prvek, co rozzáří každý interiér. Tento prvek zvyšuje unikátnost světla a zapadne do jakéhokoliv designového stylu.

Specifikace

Jedná se o závěsné světlo s napájením 230V, s délkou závěsu 120 cm. Po montáži má světlo výšku 140 cm. Hodí se pro použití s E27 žárovkami o maximální výkonu 60W. Světlo není dimenzováno pro zdroj světla s jiným výkonem než 60W.

Montáž

Montáž je jednoduchá a intuitivní díky dodanému návodu. Světlo je připraveno pro nástěnnou montáž. Doporučujeme nechat montáž světla na odborných elektrikářích, aby byla zajištěna správná instalace a bezpečné připojení k elektrické síti.

Závěr

Pokud hledáte stylové a moderní závěsné světlo, které dokáže dodat barevný prvek do vašeho interiéru, je Somcasa Rosell to pravé. Vypadá velmi elegantně a nasvěcuje velice dobře. S jeho vysokou kvalitou a designem, si budete užívat skvělé osvětlení po několik let.

Světlo Somcasa Rosell

Zobrazit tento produkt na webu Codina.cz