Černý jasanový jídelní stůl ROWICO LOTTA 140 x 90 cm – luxusní a moderní zařízení do obývacího pokoje nebo kuchyně


Černý jasanový jídelní stůl ROWICO LOTTA 140 x 90 cm

Jídelní stůl ROWICO LOTTA se díky své neutrální barvě a jednoduchému designu skvěle hodí do každé jídelny. Podnož stolu je vyrobená z masivního kaučukového dřeva a na ní je usazena deska z jasanové dýhy, která se svou černou barvou k podnoži báječně hodí.

Černá barva je v jídelně velmi oblíbená. Působí elegantně a vytváří příjemnou atmosféru. Pokud hledáte kvalitní a moderní jídelní stůl, který splní všechny Vaše požadavky, právě jste ho našli. V nabídce máme jídelní stůl ROWICO LOTTA o rozměrech 140 x 90 cm. Je to rozměr, který se hodí pro menší rodiny nebo pro obývací pokoj, kde není tolik prostoru.

Luxusní a moderní zařízení do obývacího pokoje nebo kuchyně

Jídelní stůl ROWICO LOTTA je nejen praktickým, ale také stylovým zařízením Vaší jídelny. Je jednoduchý, ale zároveň elegantní a moderní. Jeho design se hodí do jakéhokoli prostředí a s jakýmkoli typem nábytku. Pokud hledáte něco unikátního a originálního, černá barva stolu dodá Vašemu interiéru úplně nový vzhled.

Stůl je velmi pevný a stabilní, což je zajištěno masivní podnoží. Kromě toho je deska stolu také velmi kvalitní a odolná. Proces výroby je řízen tak, aby stůl vydržel co nejdéle, a neztrácel svůj půvab ani po mnoha letech používání. Pokud tedy hledáte kvalitu pro celý život, jste u nás správně.

Větší velikost i kulaté provedení

Velikost stolu 140 x 90 cm je ideální pro menší prostory. Pokud však hledáte větší stůl pro větší rodinu, nebo pro návštěvy a hosty, nabízíme pro Vás náš jídelní stůl ROWICO LOTTA také ve velikosti 180 x 90 cm. Pro ty, kteří mají rádi kulaté stoly, můžeme nabídnout kulatý jídelní stůl s průměrem 106 cm.

Jídelní stůl ROWICO LOTTA 140 x 90 cm je k dispozici ihned a může být dodán přímo k Vám domů. Pokud hledáte kvalitní a stylový jídelní stůl, neváhejte a objednejte si u nás tento skvělý produkt. Vaše jídelna bude krásně vybavená a upravená a stůl Vám poslouží po mnoho let.

Přejděte na stránku s produktem Černý jasanový jídelní stůl ROWICO LOTTA 140 x 90 cm pro více informací a možností objednání.