Dřez Alveus Quadrix 10 – ideální volba pro moderní kuchyně

Vybíráte vhodný dřez pro svou kuchyň? Pokud hledáte moderní a funkční variantu, pak je pro vás ideální volbou dřez Alveus Quadrix 10.

Nerezový dřez s 1mm plechem

Důležitou vlastností tohoto dřezu je jeho materiál a provedení. Jedná se o nerezový dřez, který náleží mezi ty nejkvalitnější. Navíc se pyšní pomocí 1mm plechu, který zaručuje vyšší odolnost a životnost.

BRS design

Dřez navíc zaujme svým úchvatným designem ve stylu BRS (Blackedge Round Square). Díky tomu se snadno zapadne do moderní kuchyně a elegantně ji ozvláštní.

Rozměr 230 x 450 mmm

Samotný rozměr dřezu s výškou 175 mm představuje ideální řešení pro kompaktní kuchyně, které nezabírají mnoho prostoru. Vana o rozměru 180 x 400 x 175 mm pak nabízí dostatek prostoru pro umytí velkého množství nádobí.

Montáž F/S/U, minimálně 40 cm skříňka

Při instalaci si můžete zvolit mezi třemi variantami – F (flush-mount), S (standard mount) nebo U (under-mount), což umožňuje maximální flexibilitu. Navíc při výběru dřezu je potřeba brát v potaz rozměry skříně. Pro dřez Alveus Quadrix 10 je potřeba minimálně 40cm široká skříňka.

Vzhledem k jeho vlastnostem a designu si můžeme být jistí, že dřez Alveus Quadrix 10 se stane báječným doplňkem vaší kuchyně. Zajímá-li vás tato atraktivní varianta, můžete si prohlédnout detaily a objednat ho zde:

https://www.sidonia.cz/produkt/drez-alveus-quadrix-10-1102602

drez Alveus Quadrix 10

Zvýrazněte kouzlo své kuchyně a vsaďte na tento moderní a funkční dřez Alveus Quadrix 10.