Dřezová baterie RAV SLEZÁK s otočným ramínkem a chromovaným povrchem – EM113.0/1


Dřezová baterie RAV SLEZÁK s otočným ramínkem a chromovaným povrchem

Dřezová baterie RAV SLEZÁK

Popis produktu

je kohoutková stojánková nízkotlaká dřezová baterie s otočným ramínkem. Tato baterie je vyrobena v chromovém provedení a je skvělou volbou pro moderní kuchyně.

Vlastnosti produktu

  • Vysoce kvalitní zpracování – dřezová baterie RAV SLEZÁK je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči korozím a otěru.
  • Otočné ramínko – díky otočnému ramínku je používání této baterie velice pohodlné a jednoduché. Během mytí nádobí tak budete mít větší rozsah pohybu.
  • Chromovaný povrch – dřezová baterie RAV SLEZÁK v chromovém provedení se skvěle hodí do moderních kuchyní. Chromovaný povrch je elegantní a odpuzuje špínu.
  • Snadná montáž – dřezová baterie RAV SLEZÁK s otočným ramínkem má univerzální rozměry a snadnou montáž. Montáž můžete provést sami bez nutnosti přizvat odborníka.

Kde lze zakoupit

Pokud se rozhodnete pro koupi této dřezové baterie RAV SLEZÁK s otočným ramínkem a chromovaným povrchem – EM113.0/1, doporučujeme navštívit e-shop Nábytek levněji. Tento e-shop nabízí široký sortiment nábytku a doplňků pro byt a dům za velmi výhodné ceny. Všechny produkty jsou skladem a ihned k expedici.

Závěr

je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a funkční dřezovou baterii pro svou moderní kuchyni. Díky otočnému ramínku a chromovanému povrchu je používání této baterie pohodlné a jednoduché. Pokud se rozhodnete pro koupi této baterie, doporučujeme navštívit e-shop Nábytek levněji a využít výhodné ceny a skvělý servis.