Elastické prostěradlo žerzej světle žluté barvy – rozměr 180/200 cm

Toto napínací prostěradlo od NOVEL bude Vaší posteli slušet. Jednobarevné žerzejové prostěradlo o rozměrech cca 180 x 200 cm je vyrobeno z čisté bavlny ve žluté barvě a díky pružné obvodové gumě padne Vaší matraci jako ulité a nebude se shrnovat. Výhoda: výrobek nevyžaduje žehlení. Kvalitní doplněk do Vaší ložnice, který si oblíbíte!

Specifikace produktu

  • Materiál: 100% bavlna/žerzej
  • Rozměr: 180×200 cm
  • Barva: Světle žlutá
  • Výrobce: NOVEL

Pokud hledáte prostěradlo, které bude krásně sladěné s celkovým designem Vaší ložnice, toto je ideální volbou. Světle žlutá barva dodá místnosti slunečnou náladu a žerzejový materiál nabízí velmi příjemný pocit při spaní.

Odkaz na zakoupení produktu zde: NOVEL elasticke prosteradlo – žerzej světle žlutá – 180/200 cm

Kvalita zpracování

NOVEL se zaměřuje na výrobu kvalitního ložního prádla, které nabízí nejen pěkný vzhled, ale také příjemný pocit při používání. Toto prostěradlo není výjimkou. Praktická pružná guma na obvodu zajišťuje perfektní pasování na různé rozměry matrací a vnější okraj prostěradla je důkladně zpracovaný, aby se nezačal rozpadávat po několika praních.

Údržba

Jako každé ložní prádlo, i toto prostěradlo potřebuje pravidelně prát. Doporučuje se prát v max. teplotě 60 °C a sušit v sušičce na nízké teplotě. Výrobce doporučuje nepoužívat aviváž.

NOVEL elasticke prosteradlo - žerzej světle žlutá - 180/200 cm

Tak neváhejte a pořiďte si toto krásné napínací prostěradlo. Určitě si ho oblíbíte!