Elegantní vínová pohovka BIZZOTTO SERAPHIN – recenze a specifikace (0743696)


O PRODUKTU

Krásná pohovka SERAPHIN od italského výrobce kvalitního nábytku BIZZOTTO s konstrukcí z překližky a borovicového dřeva doplněné o kovové nohy. Vínový sametový potah je překryt přes pevnou polyuretanovou pěnu. Krásně nerovnou linií vrchní opěrku doplňují dva klesající zakulacené opěrky po stranách. Velmi krásná a stylová pohovka.

Seraphin je pohovka, která jistě zaujme svojí barvou vínového sametu, kdy tento povlak doplní celkovou atmošéru místnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o italský výrobek, můžeš mít jistotu vysoké kvality.

Pohovka má kombinaci klasické elegance a neotřelého designu, což jí umožní skvěle zapadnout do interiéru jak klasického, tak moderního. Svou pohodlností ti zaručí pohodlné posezení v obývacím pokoji či pracovně. Barvou se hodí do různých druhů interiérů.

Link na produkt: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/bizzotto-pohovka-seraphin-vinova-0743696

S ČÍM LADIT

Designová pohovka SERAPHIN představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Díky svému nadčasovému stylu se skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Je velmi pohodlná a zajistí vám komfortní posezení ve vašem obývacím pokoji či pracovně. Díky své barvě se hodí do světle i tmavě laděných interiérů.

K vínové pohovce ladí světlé barvy, například béžová, bílá či světle zelená. Pokud by sis chtěl dopřát větší kontrast, mohou pod pohovku lícovat tmavší koberce.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: černý kov

Barva nohou: černá

Materiál kostry: borovicové dřevo, překližka

Materiál povlaku: polyester se sametovým efektem

Barva povlaku: vínová

Tvrdost pěny: 18kg/m3 na opěrce, 28kg/m3 na sedáku

Rozměry vxšxd: 80x85x183 cm

Výška k sedáku: 45cm

Seraphin je pohovka vyrobená s kovovými nohama v černé barvě. Nohy se skvěle hodí k černému kovu dalšího nábytku a umožňují elegantní kombinaci s dalšími kousky dekorace v místnosti.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutná montáž nohou

Péče: vysávat, vlhký hadřík

Montáž nohou je nezbytná a trvá několik minut. Pohovku stačí jednoduše vysát a v případě potřeby otřit vlhkým hadříkem. Pravidelná údržba v podobě vynášení na slunce a praní povlaků je potřebná po delší době používání.

interiér s vínovou sedačkou

Interiér s