Komoda Smyk 4S – stylové úložiště v bílé/šedé barvě

Komoda Smyk je moderní kus nábytku, který se skvěle hodí pro dětské a studentské pokoje. Pokud hledáte stylové úložiště, které nezabere příliš mnoho místa, tato komoda je pro vás tou správnou volbou.

Komoda Smyk

Design

Komoda Smyk 4S má bílou barvu s šedými prvky, což jí dává moderní a svěží vzhled. Tento nábytek se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a dodá vašemu interiéru novou dimenzi.

Úložné prostory

Komoda Smyk 4S disponuje čtyřmi zásuvkami, které nabízejí dostatečné úložné prostory pro vaše věci. Každá zásuvka je vybavena praktickým systémem Symetry Slide, který umožňuje snadné a plynulé otevírání a zavírání.

Detail zásuvek

Praktičnost

Komoda Smyk 4S je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a stabilitu tohoto kusu nábytku. Svými rozměry se hodí i do menších pokojů, kde je důležité využít každý centimetr. Jde o skvělou volbu pro dětské i studentské pokoje, kde je důležité mít dostatek úložného prostoru, ale zároveň nezabrat příliš mnoho místa.

Nabízíme Vám možnost zakoupit tuto stylovou komodu na našem e-shopu nabytekhned.cz, kde můžete využít výhodných slev a různých platebních možností.