Moderní polička Nimco Nava v elegantním černém/chromovém provedení NAX340


Police s frézovanými otvory. Police plexiglass matovaný povrch. Šířka police 40 cm.

Nimco Nava je moderní a elegantní polička, kterou ocení každý, kdo touží po kvalitním a designově dokonalém kusu nábytku. Tato polička se vyznačuje čistými liniemi a vysokou kvalitou zpracování. Je vyrobena z kvalitních materiálů a řemeslné zručnosti.

Design Nimco Nava

Celkový vzhled Nimco Nava je vkusný a moderní. Polička je vyrobena z pevného kovu v černém/chromovém provedení, což dodává celému kusu nábytku šik a eleganci. Otvory frézované do kovu dodávají poličce originalitu a zajímavost.

Matovaný plexiglass

Jednou ze zajímavých vlastností poličky Nimco Nava je povrch polic z matovaného plexiglassu. Matové průhledné povrchy jsou v poslední době velmi populární, protože jsou zajímavou alternativou k tradičnímu sklu. Matovaný plexiglass navíc působí velmi sofistikovaně a krásně se hraje s okolním prostředím.

Šířka polic 40 cm

Policová deska Nimco Nava má šířku 40 cm, což ji činí velmi praktickou a univerzálně použitelnou. Můžete ji postavit do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice nebo kdekoliv jinde se vám bude líbit. Na některých policích jistě najdete použití pro knihy, květiny, sbírky nebo dekorace.

Vyhlížíte-li po kvalitní a vkusné poličce, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům, můžete se vzhledem k výše uvedenému rozhodnout pro poličku Nimco Nava. Například na webových stránkách sidonia.cz si můžete prohlédnout konkrétní model a posoudit, zda by se vám toto moderní nábytkové doplňku líbilo v domácím prostředí.

Zvolit poličku Nimco Nava je rozhodně volba, které nebudete litovat. Takováto polička vám dlouhá léta slouží a po celou dobu bude krášlit vaše domácnost svým moderním designem a vysokou kvalitou zpracování.