Nevšední zážitek z osvětlení zahrady s Panlux VZS-E14 s pohybovým senzorem a zásuvkou Gard antracit

Toto sloupkové zahradní svítidlo se zásuvkou umožňuje volbu různých barev i výkonů LED žárovek. Je vhodné k osvětlení cesty, schodiště nebo zajímavých prvků na vaší zahradě.

Zásuvka může mít samostatný okruh, či být napojena pod okruh světelný, pro ovládání dalších doplňkových svítidel. Velmi praktický je pohybový PIR senzor se světelnou citlivostí.

Světlo má moderní minimalistický hranatý design. Tělo je z litého hliníku, kryt je plastový. Patice je E14, svítidlo je dodáváno bez zdroje. Výška sloupku je 76 cm. Krytí IP je 44.

Technické parametry:

  • světelná citlivost: 10 lx
  • zpoždění vypnutí: 10 s – 4 min
  • dosah senzoru: 7 m
  • typ kabelu: kabel zakončený svorkovnicí 3*2,5 mm2
  • provozní teplota: -5 až 50 °C
  • krytí IP: 44

Tento výrobek je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít osvětlenou zahradu s moderním designem a praktickými funkcemi. Je to nejen estetický prvek, ale také zajišťuje bezpečné osvětlení v noci.

Pro více informací o produktu a možnosti jeho nákupu si můžete přečíst více na webové stránce https://www.nabytekted.cz/produkt/panlux-vzs-e14-zahradni-svitidlo-s-pohybovym-senzorem-a-zasuvkou-gard-antracit-76-cm.

Panlux VZS-E14 s pohybovým senzorem a zásuvkou Gard antracit

Tento produkt je skvělou volbou pro každou zahradu. Pomocí moderního designu a inovativních funkcí bude vaše zahrada v noci nejen bezpečně osvětlena, ale také bude vypadat skvěle.