Novinka na trhu: Tempo Kondela Židle NEANA v ekokůži bílá/černá

Moderní jídelní židle je velice elegantní díky jednoduchému tvaru. Je vyrobena na pohupující kovové podnoži. Sedák a opěrák je čalouněný bílou a černou ekokůží. Tato židle se hodí do moderních interiérů, ale díky svému minimalistickému stylu zapadne i do tradičnějších prostor.

Elegantní design a vysoká kvalita

Tempo Kondela Židle NEANA zaujme svojí jednoduchostí, ale přesto vysokou kvalitou zpracování. Jídelní židle je osazena kovovou podnoží, která přináší nejen pohodlí, ale také stabilitu. Sedák i opěrák jsou dostatečně polstrované, aby byl pobyt na židli příjemný a příjemně se na ní sedělo. Sedák i opěrák jsou čalouněné bílou a černou ekokůží, což umocňuje moderní design této židle.

Tato jídelní židle je velice vzdušná a pohodlná. Kovová konstrukce podnože je skvělá volba pro všechny ty, kteří hledají židli, která se dokáže přizpůsobit jejich potřebám. Jídelní židle se totiž pohupuje, což poskytuje příjemný pocit pohodlí a uvolnění. Tuto židli proto lze využít jak v kuchyni, tak i v obývacím pokoji či jídelně.

Dodávané v demontu

Tempo Kondela Židle NEANA je dodávána v demontu. To je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí ušetřit na poštovném a zároveň si garantovat rychlé doručení. Samotná montáž této židle není složitá a každý se s ní dokáže poprat, protože její sestavení je intuitivní. Pokud si nejste jistí, zda si sestavení zvládnete sami, nabízíme vám možnost zakoupení montáže v rámci objednávky.

Klikněte zde pro zobrazení této jídelní židle na našem webu

Tempo Kondela Židle NEANA v ekokůži bílá/černá

V současné době jsou moderní interiéry plné minimalistických forem, u kterých hraje roli použití bílé a černé barvy. Proto je tato jídelní židle v kontrastu právě s bílou a černou ekokůží tak univerzální. Pokud tedy hledáte vhodnou jídelní židli do svého domu či bytu, nebojte se sáhnout právě po této variantě.

Tempo Kondela Židle NEANA v ekokůži bílá/černá

Tempo Kondela Židle NEANA v ekokůži bílá/černá je tedy skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí do svého domova přinést moderní design a zároveň kvalitu. Rozhodně se nebojte vsadit na minimalistický styl, protože právě tento je v současné době velice populární a tato jídelní židle ho výborně reprezentuje.