Novinkou mezi květináči! Vertikální květináč na bylinky MINI CASCADE s nůžkami v antracitovém provedení

Vertikální květináč na bylinky MINI CASCADE se stane krásnou dekorací vašeho balkonu, terasy a především pro vaše oblíbené bylinky.

Vlastnosti květináče MINI CASCADE

  • Výška: 47,5 cm
  • Hloubka: 11,4 cm
  • Délka: 19,5 cm
  • Barva: antracit
  • Materiál: plast

Květináč MINI CASCADE je vyroben z kvalitního plastu, který zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Je tedy vhodný pro použití venku i uvnitř. Kromě toho je květináč velmi praktický a skladný.

Vertikální květináč na bylinky MINI CASCADE se skládá ze čtyř nádob a podmisky. Díky průtokového zavlažovacího systému jsou rostliny rovnoměrně zásobovány vodou, a tak je o ně královsky postaráno. Přebytečná voda odtéká do podmisky. Součástí jsou také praktické nůžky.

Je tedy ideální pro pěstování bylinek jako bazalky, mátou, pažitkou, rozmarýnem, tymiánem, petrželkou, oreganem a další. Nejenže zdobí váš balkon, terasu, ale také můžete své bylinky využít při vaření.

Přemýšlíte o tom, jak originálně vyzdobit svou zahrádku nebo balkon? Hledáte něco, co by harmonicky zapadlo do vaší venkovní či vnitřní dekorace? Vyzkoušejte vertikální květináč na bylinky MINI CASCADE a uvidíte rozdíl!

Chcete si tento skvělý květináč zakoupit? Navštivte web https://www.nabytekhned.cz/produkt/prosperplast-vertikalni-kvetinac-na-bylinky-mini-cascade-nuzky-antracitovy, kde si ho můžete objednat.

Květináč MINI CASCADE

Podívejte se i na ostatní květináče MINI CASCADE a najděte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.