Nový obývací pokoj – minimalistický a elegantní design


Luxusní bytový nábytek Novo

Prostory plné inspirace

Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii. Pro více informací navštivte stránku https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/obyvaci-pokoj-novo-b.

Minimalistický styl

Nábytek z kolekce Novo je navržen v minimalistickém stylu, který se hodí do většiny interiérů. Díky provedení v bílém dekoru vytvoříte svůj obývací pokoj světlý a vzdušný. Svého času byl minimalismus považován za módní trend, ale dnes však není jen módním výstřelkem, ale spíše životním stylem lidí, kteří upřednostňují jednoduchost a minimalismus v tom, jak žijí.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Nábytek z kolekce Novo je vyroben z DTDL (laminované dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Díky tomu jsou velmi odolné a snadno se udržují. Pokud se o ně dobře staráte, vydrží vám po mnoho let.

Montáž bez problémů

Nábytek Novo je dodáván v demontu pro snadnou montáž. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Montáž je poměrně jednoduchá, takže si ji zvládne i člověk bez větších zkušeností. Stačí si jen udělat trochu času, nějaký ten nářadí a postupovat dle návodu.

Elegantní design

Nábytek z kolekce Novo nejenže dobře vypadá, ale také je praktický a plní svůj účel. Díky jednoduchému a elegantnímu designu se bude hodit do každého interiéru. Všechny díly jsou precizně vyrobeny a díky tomu bude vše při sestavování přesně sedět. Nábytek z kolekce Novo je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít moderní a elegatní obývací pokoj.

Závěr

Luxusní bytový nábytek Novo dodáváme v dekoru bílá a je ideální volbou pro ty, kteří chtějí minimalistický a elegantní interiér. Nábytek je dodáván v demontu, ale sestavení by nem