Originální dřevěná nástěnná dekorace ASIR: Strom s listy v kovovém provedení o velikosti 85 cm!

Pro zpříjemnění interiéru není nic lepšího než krásná dekorace. A když se jedná o unikátní kousek, který zaujme a přitáhne pozornost, tak už to vůbec nemá chybu. A právě to vám nabízí dřevěná nástěnná dekorace ASIR, konkrétně strom s listy v kovovém provedení o velikosti 85 cm!

Kompozice dřeva a kovu

Již na první pohled vás zaujme kombinace přírodního dřeva a kovu. Tohle spojení vytváří velice působivý efekt a dotváří vynikající ráz celé dekorace. K tomu se přidává fakt, že kovová část je vyrobena z oceli o tloušťce 1,2 mm, což z ní dělá velice kvalitní a odolnou součást. Kdo má rád robustnější prvky, jistě si na téhle dekoraci přijde na své!

Další částí této dekorace je výrazné dřevo s tloušťkou 3 cm. Strom s listy je pečlivě připraven a zpracován tak, aby výsledný dojem byl dokonalý. Není proto třeba mít obavy, že by podobný kousek nebyl kvalitně zpracován. Právě naopak – jedná se o velice pečlivě vytvořený kus, s velkou pozorností k detailům.

Velikost

Jak již bylo zmíněno, rozměry téhle nástěnné dekorace jsou 85 x 58 cm. Tento rozměr umožňuje, aby tuto dekoraci měl většinou vlastníků domů. Pokud máte doma větší stěnu a hledáte něco zajímavého, co by ji dokázalo ještě víc povýšit, pak je tohle to pravé pro vás!

Navíc, díky stylu, ve kterém je tato dekorace vytvořena, hravě doplní každý interiér. Nesmírně působivá a zároveň zajímavá dekorace, která dokáže oživit každý prostor a udělat z něj místo s unikátní atmosférou!

A tak pokud hledáte něco zajímavého a zároveň kvalitního, na této nástěnné dekoraci jistě nešlápnete vedle. Co tedy ještě čekáte?

Vyzkoušejte dřevěnou nástěnnou dekoraci ASIR a přidejte do vašeho interiéru něco, co si zamilujete na první pohled!

Dřevěná nástěnná dekorace ASIR: Strom s listy v kovovém provedení

Dřevěná nástěnná dekorace ASIR: Strom s listy v kovovém provedení

Zkrátka – originální dřevěná nástěnná dekorace ASIR: Strom s listy v kovovém provedení o velikosti 85 cm – jedinečný zážitek pro vaše smysly i nitro!