Patrový botník – praktické řešení pro úklid bot v domácnosti

Úklid bot v domácnosti je pro mnoho lidí často noční můrou. Boty se válí všude možně, neustále se shánějí jednotlivé kusy a především v zimě je to velký problém. Proto bych Vám ráda představila praktické řešení v podobě patrového botníku.

Co je patrový botník?

Patrový botník je speciální druh botníku, který umožňuje uložení více párů bot na jednom místě. Jedná se o větší konstrukci, která se skládá z několika pater, na které se dají umístit boty. Díky tomu se ušetří místo a boty jsou vždy na svém místě.

Jak vybrat patrový botník?

Při výběru patrového botníku je důležité zohlednit počet bot, které chcete v botníku uskladnit. Dále je potřeba zvážit, kde bude botník umístěn. Pokud máte málo místa, je dobré zvolit menší variantu, kterou lze snadno umístit i do menších prostor. Pokud máte větší množství bot, doporučuji zvolit větší botník s více patry.

Queermag.cz nabízí širokou škálu patrových botníků v různých velikostech a provedeních. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme s výběrem.

Jak správně používat patrový botník?

Používání patrového botníku je velmi jednoduché. Boty se umístí na jednotlivá patra a dají se snadno vyjmout. Je důležité dbát na to, aby se boty nekřížily a aby byly dobře uspořádány. Pokud máte boty, které nosíte často, je vhodné je umístit do spodních pater, aby byly snadno dostupné.

Použití patrového botníku je velmi praktické a ušetří Vám spoustu místa. Navíc se vám budou boty lépe ukládat a snadno najdete ten správný pár. Pokud tedy řešíte problém s úklidem bot v domácnosti, patrový botník je ideálním řešením.