Pohodlná a elegantní Hanah Home 2-místná pohovka Nordic v tmavě šedé barvě

Moderní design, vysoký komfort a funkčnost jsou vlastnosti, které charakterizují pohovku Nordic z bukového dřeva. Je právě jedním z prvků, které vám pomohou vytvořit váš vysněný nábytek do obývacího pokoje.

Sedák je vyplněn 28 DNS pěnou a halogenovou pružinou, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Další pohodlí zaručí také měkké zádové polštáře, vyplněny 60% střiženou a 40% silikonovou pěnou, které jsou součástí sady. Taktéž je pohovka doplněna o dva polštářky, o rozměrech 45 x 45 cm, sladěné ve stejné barvě. Pohovka je čalouněna odolnou a na dotek mimořádně příjemnou, 100% polyesterovou, látkou, která jistě oživí každý interiér.

Vysoce kvalitní a pohodlná pohovka

Vzhledem k použitému materiálu a vysoké kvalitě zpracování se jedná o velmi odolnou a příjemnou pohovku, na které si budete moci vychutnat svou oblíbenou knihu nebo film. Pohovka disponuje rozkládacím mechanismem, takže případné hosty můžete ubytovat s úsměvem.

Pohovka je vhodná pro menší místnosti, jelikož má šířku 180 cm, takže se vám do ni vejdou maximálně dvě osoby. Tento fakt ale nemění nic na její kvalitě a pohodlí.

Stylová tmavě šedá barva

Tmavě šedá barva je stále více oblíbená mezi návrháři interiéru a právě tato barva dominuje u této krásné pohovky. Je univerzální a skvěle se hodí ke všem ostatním barvám. Navíc působí velmi elegantně a moderně, takže vaše obývací pokoj nevypadá nudně ani stereotypně.

Chcete-li si pořídit pohovku, která skvěle zapadne do vašeho interiéru, a přitom bude nabízet maximální pohodlí a kvalitu, neváhejte a kupte si Hanah Home 2-místnou pohovku Nordic v tmavě šedé barvě. Určitě vám poskytne spoustu příjemných chvil v relaxačním prostředí vašeho obývacího pokoje.

Hanah Home 2-místná pohovka Nordic