Šatní skříň TABARI XII s truflou a zrcadlem – dokonalý úložný prostor i módní doplněk

Šatní skříň je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v každé domácnosti. Není divu, že mnoho lidí hledá ideální řešení, které by spojilo krásné provedení s maximálním využitím prostoru. Šatní skříň TABARI XII s truflou a zrcadlem je právě takovým ideálním doplňkem do vašeho domova.

Barva: trufla

Tento skvělý kus nábytku se pyšní moderním designem a praktickým uspořádáním. Jeho barva trufla se bude krásně snoubit s jakýmkoliv stylem bydlení. Šatní skříň TABARI XII je navíc vyrobená z kvalitního laminovaného materiálu o tloušťce 16 mm, který je odolný proti poškození a zůstává v čistotě krásný. Hrany jsou opatřeny kvalitními ABS materialem.

Rozměry (šxhxv): 150 x 58 x 200 cm

Dimenze šatní skříně TABARI XII jsou perfektní pro standardní pokojové úložné prostory. Díky rozuměně umístěným policím v kombinaci se závěsným prostorem nabízí tato skříň dostatek místa pro oblečení, obuv, doplňky a ostatní věci, které chcete uchovávat.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll

Vnitřní uspořádání šatní skříně TABARI XII je propracované do posledního detailu. Kromě polic a závěsného prostoru jsou součástí i vysouvací šuplíky, které umožňují lepší organizaci a rychlejší vyhledávání věcí. Závěsy na hliníkových kolejnicích Sevroll poskytují kvalitní procházení skříně a snadný a pohodlný přístup k oblečení.

Ale to není vše, co šatní skříň TABARI XII nabízí. Je tedy také vybavena velkým zrcadlem, které bude nejen praktickým pomocníkem při oblékání, ale také zanechá krásný dojem v prostoru, kde bude stát.

Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Šatní skříň TABARI XII s truflou a zrcadlem je dodávána v demontu, což znamená, že bude potřeba následovat jednoduchý návod na sestavení. To však neznamená, že byste si s tím měli lámat hlavu. Sestavení je velmi snadné a rychlé, takže po chvíli se budete moci těšit ze své nové, krásné a praktické šatní skříně.

A to vše za skvělou cenu! Pokud chcete mít doma dokonalý úložný prostor, který bude zároveň módním doplňkem, šatní skříň TABARI XII s truflou a zrcadlem je vysoce doporučenou volbou. Našli jsme pro vás nejlepší nabídku zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/satni-skrin-tabari-xii-trufla-zrcadlo.

Šatní skříň TABARI XII s truflou a zrcadlem

Tak neváhejte a zainvestujte do svého vlastního útulného království, kde se budete cítit velmi dobře a budete si užívat dokonale uspořádaného prostoru a krásného doplňku do vašeho interiéru.