Sprchová vanička obdélníková Kaldewei Superplan XXL – dokonalost ve formě 140×100 cm smaltované oceli v alpské bílé barvě (431230003001)

Pro každého, kdo si chce v koupelně udělat pořádek, nabízí společnost Isolund produkt, který by neměl podlehnout recesi v podobě módy či stylu. Sprchová vanička Kaldewei Superplan XXL rozměru 140x100x4,3 cm má na povrchu smaltovanou ocel v alpské bílé barvě. Balení obsahuje vaničku a součástky pro instalaci, ale bez sifonu a nožiček. Pokud hledáte kvalitní a trvanlivou sprchovou vaničku, pak vám můžeme doporučit toto exkluzivní provedení, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Smaltovaná ocel – dlouhá životnost a elegantní vzhled

Kaldewei Superplan XXL je vyrobena ze smaltované oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Tento materiál totiž dokáže snést i velké zátěže, jako jsou například páry z horké vody, nárazy a oděr. Ocel je také snadno udržovatelná a dobře se čistí. Díky tomu si můžete být jisti, že vanička vám vydrží mnoho let a bude vypadat stále jako nová.

Další předností smaltované oceli je její elegantní vzhled. Bílá barva dodává celému produktu svěžest a čistotu. Navíc si vás okamžitě získá svojí dokonalou geometrií. Obdélníkový tvar je totiž nejen praktický, ale i velmi moderní a estetický.

Unikátní rozměr – moderne sprcha pro každou koupelnu

Rozměr 140×100 cm je ideální volbou nejen pro velké koupelny, ale i pro ty menší, které chtějí využít prostor co možná nejefektivněji. Kaldewei Superplan XXL vám umožní si užívat osvěžující sprchu energického rána i relaxační koupele po náročném dni. Pro zajištění maximálního komfortu je tato vanička vybavena odkapávacím žlabem a antiskluzovým povrchem. Tyto prvky vám poskytnou bezpečnost a ochranu před pády na mokré podlaze.

Instalace – snadná a rychlá

K instalaci potřebujete jen pár součástek, které jsou součástí balení. Svépomocí tak můžete snadno a rychle vybavit koupelnu novou moderní sprchovou vaničkou. Pokud nejste příliš zruční, můžete si samozřejmě najmout odborníka, který vám vaničku nainstaluje za vás.

Pamatujte, že bez sprchové vaničky není koupelna úplná. Kaldewei Superplan XXL vám splní i ta nejvyšší očekávání a zanechá v koupelně pocit dokonalosti a modernosti.

Nakupujte online a doplňte svou koupelnu o novou sprchovou vaničku Kaldewei Superplan XXL v alpské bílé barvě!