WC prkénko Roca Meridian s měkkým zavíráním a materiálem duroplast v bílé barvě A8012AC00B


WC prkénko Roca Meridian s měkkým zavíráním

Popis

WC prkénko Roca Meridian s měkkým zavíráním a materiálem duroplast v bílé barvě A8012AC00B je ideální volba pro každou rodinu. Toto WC prkénko disponuje panty z oceli, které zajišťují pevnost a stabilitu při použití.

Funkce

WC prkénko Roca Meridian disponuje softclose (pomalým sklápěním), které zabraňuje ráznému dopadu a tlumeně uzavírá prkénko. Toho se velmi rychle stanete zvyklí, ať už jste vlastníci tohoto prkénka již dlouho, nebo ho používáte poprvé. Tento model prkénka by měl být ve všech domácnostech, kde si vážíte praktičnosti a designu.

Bílá barva

Bílá barva v koupelně dodává větší světlost a prostorovost. Proto je to velmi častá volba pro vybavení koupelen a WC. V kombinaci s jinými bílými prvky interiéru vytváří dokonalý vzhled s pocitem čistoty a preciznosti. Zvažte, zda je pro vás bílá barva také tou správnou volbou a nenechte si ujít tento kvalitní produkt od značky Roca.

Zakoupení

Pokud Vás zaujalo , můžete si jej zakoupit na webovém obchodě www.nabytekprehledne.cz.

Bílá koupelna s WC prkénkem Roca Meridian

Závěr

je kvalitní a praktický výrobek, který by neměl chybět v žádné koupelně. Jeho střízlivý design v kombinaci s bílou barvou a výjimečnými funkcemi přispěje k estetice prostoru. Neplatíte zde pouze za prkénko, ale za kvalitní produkt, který vám vydrží dlouho a bude vám sloužit během celého života.